Які послуги надають компанії-лоукостери


Опубликованно 24.08.2021 12:18

Які послуги надають компанії-лоукостери

Сучасна людина набагато частіше користується послугами авіакомпаній. Інтенсивність перельотів збільшилася внаслідок відкриття кордонів та спрощеного оформлення візових документів.

Які послуги надають компанії-лоукостери

Як купити дешевий квиток на літак

Можна авіаквитки купити та зекономити на перельоті з компанією-лоукостером. Таких перевізників на сучасному ринку пасажирських перевезень досить багато, оскільки їх послуги мають попит. Квиток в цьому випадку буде суттєво дешевшим, ніж у звичайного перевізника, але пасажир має бути готовим до деяких незручностей.

  • Розташування місць у салоні продумане так, щоб вмістити найбільше крісел та перевезти максимальну кількість людей за один рейс. Тому відстань між рядами буде мінімальною. Це незручно, особливо для людей високого зросту.
  • Під час перельоту не пропонують їжу (але інколи її можна замовити, додатково оплативши цю послугу). З собою на борт літака можна брати продукти та воду. Але слід враховувати традиційні заборони на перевезення рідини.
  • Літак може прибувати в аеропорт, який розташований далеко від потрібного міста (району). В деяких випадках до місця можна швидко дістатися громадським транспортом, але не завжди. Інколи пасажирам доводиться брати таксі.


Категория: Обо всем