Автотехника

banner12

Стартер - що це за деталь в автомобілі?

Кожен більш-менш досвідчений водій чудово знає, що стартер – це пристрій первинного запуску двигуна, без якого запустити мотор, м'яко кажучи, дуже складно (але не неможливо). Саме цей елемент дозволяє створювати початкове обертання коленвала з потрібною частотою, тому він є невід'ємною частиною будь-якого сучасного автомобіля або іншого пристрою,... ( подробнее )

Ремонт важелів підвіски. Діагностика підвіски. Відновлення важелів підвіски

Нерідко в автосервісах «засуджують» важелі, так як вони є одними з найбільш дорогих елементів ходової. Ремонт важелів передньої підвіски – складна операція. У цій статті ми розглянемо, для чого потрібна діагностика ходової, як вона виробляється і інші питання. Це буде корисно знати початківцям автомобілістам.Для чого потрібна діагностика підвіски?

Нерідко... ( подробнее )

Заміна стійок амортизатора на СТО і своїми руками

Стійка амортизатора в зборі – це вузол підвіски, що складається з амортизатори, пружини, верхньої і нижньої опори. Така конструкція призначена для зниження навантаження на кузов автомобіля під час стартів і гальмувань, маневрування і подолання перешкод, а також створення комфорту для пасажирів і водія.Ознаки несправностей амортизаційної стійки

Зношений... ( подробнее )

Датчик паркування ParkMaster. Види, опис

В умовах постійно зростаючої кількості автомобілів парктронік стає одним з незамінних автомобільних аксесуарів, що дозволяють легко знаходити вільний простір для машини на стоянці і впевнено просуватися в пробці або замкнутому просторі. Датчик паркування ParkMaster показує всі купини, нерівності траси та інші перешкоди на шляху автомобіля. Дальність... ( подробнее )

Електромобілі Тойота: огляд, характеристики, переваги і недоліки

Таким терміном, як електромобіль, сьогодні вже нікого не здивувати. Дані транспортні засоби приводяться в рух за допомогою одного або декількох двигунів, що працюють не електроенергії. А так як їм не потрібен двигун внутрішнього згоряння (ДВЗ), то можна створювати компактні автомобілі за рахунок вільного простору. Останнім часом цей напрямок активно... ( подробнее )

Як поліпшити світло фар автомобіля?

Для будь-якого автолюбителя важливо, щоб у його транспортного засобу було добре і якісно освітлення. Без нього неможливо обійтися в темний час доби або в умовах недостатньої видимості. Але іноді світло від фар виходить нерівномірним або тьмяним. Тоді виникає завдання, як поліпшити світло фар.

На якість освітлення впливає ряд факторів, які... ( подробнее )

Автомобільне масло «Ксенум»: технічні характеристики, опис та відгуки

Сьогодні на ринку спеціальної продукції для автомобілів представлено безліч різновидів масел для мотора. Вони відрізняються експлуатаційними властивостями, призначенням та вартістю. Щоб вибрати оптимальний варіант, потрібно врахувати ряд факторів.

Одним із затребуваних у всьому світі продуктів є масло «Ксенум». Воно володіє певними характеристиками.... ( подробнее )

Відеореєстратор з радар-детектор Sho-Me Combo Slim Signature: відгуки, огляд, характеристики

На початку цього року маячня «Шоми» представив на ринку автомобільної техніки комбінований реєстратор Sho-Me Combo Slim. Гаджет легко справлявся зі зйомкою в Full HD-дозволі плюс працював з навігацією на модулі GPS і ГЛОНАСС.

Цієї осені компанія оновила апарат, внісши деякі зміни в начинку, і нова модель тепер називається Sho-Me... ( подробнее )

Нива-2121: технічні характеристики і особливості конструкції

Ідея створення легкового автомобіля з підвищеними параметрами прохідності виникла у головного конструктора ВАЗ В. С. Соловйова ще в 1969 році. Влітку наступного року Рада Міністрів СРСР за дорученням голови А. Н. Косигіна поставив завдання створення проекту нового позашляхового автомобіля. Роботою над автомобілем зайнялися КБ трьох автомобільних... ( подробнее )

Рідке скло Willson: відгуки, інструкції, виробник. Захисне покриття для кузова автомобіля

Для тюнінга свого автомобіля водії застосовують різні засоби. Це дозволяє надати машині шикарний вигляд. Подібні склади дозволяють відреставрувати металеву поверхню навіть без проведення нової фарбування. Транспортний засіб виглядає шикарно. Одним з популярних засобів для поліровки кузова є рідке скло Willson. Відгуки про цей товар, а також особливості... ( подробнее )

banner13