Автотехника

banner12

Зимова гума "Мішлен": відгуки власників

Продукція французького шинного бренду вже давно перебуває на ринку і встигла завоювати повагу багатьох автолюбителів. Виробник пропонує величезний вибір гуми для будь-якого сезону. У цій статті розглянемо найбільш популярні моделі і відгуки про зимову гуму «Мішлен».Інформація про виробника

Французька компанія «Мішлен» є одним з перших виробників... ( подробнее )

Як включити кондиціонер в машині: правила експлуатації

Таку зручність в автомобілі, як кондиціонер, є не тільки елементом розкоші, але і першою необхідністю при пересуванні в жарку пору року. В цей час навіть можна відчувати, як плавиться асфальт під ногами практично у буквальному сенсі слова. Відразу хочеться опинитися на який-небудь крижаній горі, щоб освіжитися. Звичайно, як включити кондиціонер в... ( подробнее )

Автосалон "Світ-Авто" на "Білоруської": відгуки, адреса, акції

Багато людей замислюються про придбання авто. Одні бажають купити стару машину, а інші - нову. Але в обох випадках робити це краще в автосалоні. Компанія «Світ-Авто» реалізує нові та старі моделі від вітчизняних та іноземних виробників. Автосалон є офіційним дилером поставляються марок. Клієнти часто залишають свою думку про якість надаваних послуг... ( подробнее )

Як правильно налаштувати дзеркала в автомобілі? Поради для водія

Деякі водії налаштовують дзеркала заднього виду правильно. А між тим, це досить важлива процедура, яка покращує умови безпечного водіння для водія та інших учасників дорожнього руху. Давайте розберемося, як правильно налаштувати дзеркала в автомобілі, визначимо сліпі зони. Також важливо знати, як необхідно перевірити налаштування даних відображають... ( подробнее )

Мотоцикл BMW F800ST: характеристики та огляд

Мотоцикли "БМВ" – це класика комфорту, безпеки і могутності. Універсальний туристичний F 800 ST зручний тим, що на ньому можна проїхати і по місту, і по легкому бездоріжжю. Протягом усього шляху при цьому вам буде як не можна більш комфортно. На такому мотоциклі сміливо можна їхати навіть у саме далеку подорож. Огляд BMW F800ST і відгуки власників,... ( подробнее )

Замки на рульовий вал "Гарант": принцип роботи, відгуки. Захист автомобіля від угону

Виробництво автомобілів принесло істотну користь людству. Однак існує і зворотна сторона – угон транспорту. Тому перед виробниками автомобілів і деякими компаніями постала гостра необхідність убезпечити майбутніх власників від угону. Самі водії теж напоготові, тому і набувають замки на рульовий вал "Гарант" з метою виявити свій транспортний засіб... ( подробнее )

Автосалони Петрозаводська: який краще вибрати

Кількість автосалонів в даний час стрімко зростає, так як потреба в автомобілі є практично у кожної людини. Серед безлічі автоцентрів важко вибрати той, де якісно обслуговують клієнтів і надають послуги на вищому рівні. У даній статті будуть описані автосалони Петрозаводська.

"Ікс-кар"

В автосалоні «Ікс-кар» можна вигідно придбати... ( подробнее )

АЗЛКа 2140: опис конструкції і модифікації

"Москвич" АЗЛК 2140 став останньою машиною заводу АЗЛК, мала привід на задні колеса. За фактом автомобіль являв собою глибоко модернізований варіант "Москвича 412".Створення 2140

На початку сімдесятих років АЗЛК зіткнувся з проблемою стрімкого старіння базової моделі тих років – "Москвич 412". Багато в чому це було пов'язано з початком... ( подробнее )

Заміна рульового наконечника "Пріори" своїми руками

На "Пріорі" рульовий наконечник має таку ж конструкцію, як і на автомобілях десятого сімейства. Елемент складається з підстави, в якому знаходиться кульовий палець. За допомогою наконечника передається рух від рейки до стійок передніх коліс. Весь механізм захищений гумовими пиляками, вони є найбільш уразливими елементами: під дією води, бруду, тепла... ( подробнее )

Машина "Тахо": технічні характеристики

«Шевроле Тахо» - машина американського виробництва. Перший екземпляр був випущений в 1995 році компанією «Дженерал Моторс». Дана модель стала наступником «Блейзера». Машина «Тахо» (фото ви можете побачити в нашій статті) – досить рідкісний гість у Росії. Тим не менше останнім її покоління офіційно продається в нашій країні. Також є маса примірників... ( подробнее )

banner13