Бизнес

banner12

Біржа BitMEX не підтримає поділ биткоина

Биткоин-біржа BitMEX не потримає чергове поділ мережі биткоина навіть якщо SegWit2x отримає більшу частину хешрейта.

“BitMEX розглядає будь-які токени спірних хардфорков як альткоинов. Індекси .BXBT і .BXBTJPY збережуться без змін, і в них не буде доданий B2X“, - йдеться в повідомленні.

У той же час BitMEX готова розглянути можливість... ( подробнее )

Порошенко затвердив склад Національної інвестиційної ради

Президент України Петро Порошенко підписав указ про Національному інвестиційному раді і затвердив його персональний склад, повідомляє прес-служба глави держави.

"Склад Національного інвестиційного ради почав формуватися майже рік тому. Практично кожного учасника ми з Юлією Ковалів (глава офісу Національного інвестиційного ради, - ред.)... ( подробнее )

Курси валют НБУ на 17 жовтня

На 17 жовтня НБУ встановив офіційні курси валют на рівні:

2653,7958 грн за $100;3134,1328 грн за 100 євро;4,6057 грн за 10 руб РФ.На 13 жовтня Нацбанком України були встановлені наступні офіційні курси валют:

2663,4659 грн за $100;3157,8052 грн за 100 євро;4,6171 грн за 10 руб РФ.

подробнее )

Середній розмір пенсії збільшився на 560 гривень - Рева

Завдяки прийняттю пенсійної реформи в Україні підвищили пенсії для 10 238 859 пенсіонерів, або 90% від їх загальної кількості. Про це сказав міністр соціальної політики Андрій Рева на засіданні Верховної Ради, пише LB.ua.

Підвищення пенсій обійшло стороною близько 900 тис осіб, які отримують пенсії за спеціальними законами або яким призначено... ( подробнее )

Як зробити ІТ-відкриття за допомогою мультфільмів

Багато хто мене знають, як автора графічної прози, продюсера мультимедіа, топ-менеджера, піарника, і це правда, я всім цим займався. Працював з міжнародним рітейлом і багатьма промисловими брендами, комерційними банками, інвестиційними і страховими компаніями.

У мене є хобі — мультфільми. В цьому році ми з командою робили екранізацію "Кобзаря".... ( подробнее )

Курси валют НБУ на 19 жовтня

На 19 жовтня НБУ встановив офіційні курси валют на рівні:

2642,5466 грн за $100;3104,7280 грн за 100 євро;4,6140 грн за 10 руб РФ.На 18 жовтня Нацбанком України були встановлені наступні офіційні курси валют:

2648,4328 грн за $100;3114,2921 грн за 100 євро;4,6189 грн за 10 руб РФ.

подробнее )

Гройсман заявив про початок виплат підвищених пенсій

Закон про підвищення пенсій, прийнятий Верховною Радою і підписаний президентом України, набув чинності з 11 жовтня починається процес нарахування і виплат осучаснених пенсій. Про це на засіданні уряду заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

“Сьогодні набув чинності закон. Ми починаємо процес виплат підвищених пенсій. Вся система готова“,... ( подробнее )

Реформа освіти в Сінгапурі. Чому у них вийшло?

Як Сінгапур перетворив свою колись неперспективну систему освіти в ефективну? Що робиться для того, щоб підкреслити безперервне навчання, цілісне освіту і навички 21 століття в епоху технологічних змін, невизначеності і драматичних подій? І, що ще важливіше, як чинити в майбутньому?

"Навчання в Сінгапурі: сила парадоксів" — це нова книга... ( подробнее )

Віддалена робота. Як знайти баланс між кар'єрою та особистим життям

Для багатьох працюючих батьків і для компаній, які використовують таких співробітників, віддалена робота — це крок до підвищення балансу між кар'єрою та особистим життям, продуктивністю та утриманням. Це вже стало частиною сучасного професійного розвитку, переваги якої зрозумілі і для людини, і для організації, пише Harvard Business Review.

Однак... ( подробнее )

МВФ проведе переговори з Україною в найближчі дні

Міжнародний валютний фонд (МВФ) впевнений у досягненні прогресу в переговорах про отримання Україною чергового траншу в рамках фінансування за програмою розширеного фінансування EFF вже в найближчі дні. Про це повідомляє прес-служба Національного банку України (НБУ), посилаючись на заяву голови Європейського департаменту МВФ Пола Томсена у Вашингтоні.Представник... ( подробнее )

banner13